Kúpalisko Vadaš

Ak hľadáte miesto na oddych a relaxáciu, ktoré vás navodí pocit úplného pohodlia a relaxu, Termálne kúpalisko Vadaš je ten správny cieľ pre vás. Nachádza sa v blízkosti nášho penziónu v centre Štúrova a ponúka množstvo možností na relaxáciu, zábavu a aktivitu pre všetky vekové skupiny.

Termálne kúpalisko Vadaš je obľúbené medzi návštevníkmi pre svoje prírodné termálne vody, ktoré nie sú síce bohaté na minerály, ale dokážu liečiť a uvoľniť vystresované telo vďaka svojej príjemnej teplote. Bazény sú vybavené rôznymi vodnými atrakciami, vrátane masážnych trysiek, vodných gejzírov a šmykľaviek. Okrem termálnych bazénov má kúpalisko aj ďalšie zariadenia, ako sú tobogany, obrovský bazén s umelým vlnobitím a detské bazény, aby každý návštevník mohol nájsť niečo pre seba.

Na kúpalisku Vadaš sú k dispozícii aj sauny, ktoré sú ideálne na uvoľnenie svalov a podporu cirkulácie krvi. Sauny sú vybavené rôznymi teplotami a vlhkosťami, aby každý mohol nájsť svoju preferovanú verziu. K dispozícii sú aj ďalšie procedúry, ako sú masáže, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a zbaviť sa stresu.

Pre tých, ktorí sa radi zabavia, Termálne kúpalisko Vadaš ponúka množstvo rôznych aktivít. V letných mesiacoch si môžete zahrať plážový volejbal, futbal, alebo stolný tenis. Na kúpalisku sú tiež k dispozícii špecializované fitness a cvičebné zariadenia, ako aj ihriská pre deti.

Kúpalisko Vadaš ponúka svojim návštevníkom stravovanie v desiatkach bufetov a reštaurácií, kde si môžete vychutnať nielen miestne jedlá a občerstvenie. V lete môžete navštíviť aj rôzne zábavné podujatia, ako sú hudobné koncerty a večerné párty.

Vstupné na kúpalisko Vadaš je cenovo prístupné a ponúka tiež rôzne druhy vstupov, vrátane rodinných a skupinových zliav.

Aktuálny cenník vstupov na kúpalisko nájdete TU.