Apartmánová izba s oddeliteľnou spálňou a terasou

Slnečný apartmán s veľkou terasou a výhľadom do záhrady
4+1 osôb 1 Queen size + 2 single 49 m2

Veľký priestranný apartmán s veľkou kúpeľňou. Nachádza na prízemí nášho penziónu v novom objekte otvorenom v roku 2018. Apartmán disponuje vlastným veľkou terasou a posedením na ploche 9 m2.

Pozriem

Štúdio s balkónom a klimatizáciou

Klimatizované štúdio s balkónom orientovaným do ulice
4 osoby 1 queen size + 2 single 41 m2

Komfortné a priestranné štúdio orientované smerom na ulicu s vlastným balkónom. Samotné štúdio má rozlohu 36 m2, spolu s balkónom je to 40 m2. Na balkóne nájdu hostia aj záhradný nábytok, ktorý im umožní balkón využiť na maximum.

Pozriem

Apartmánová izba s vlastnou terasou a vchodom

Samostatný vstup, terasa so zátiším
4+1 osôb 1 queen size + 2 single 45 m2

Pre svoj oddelený vstup a izolovanú terasu je tento apartmán jedným z najobľúbenejších. Samotný apartmán má rozlohu 35 m2, spolu s terasou je to 45 m2. Na terase nájdu hostia aj záhradný nábytok, ktorý im umožní terasu využiť na maximum. Izba sa nachádza na prízemí v pôvodnej budove.

Pozriem

Štúdio s balkónom a klimatizáciou

Slnečné štúdio s balkónom orientovaným do záhrady
4 osoby 1 king size + 2 single 40 m2

Komfortné a priestranné štúdio orientované do záhrady s vlastným balkónom. Samotné štúdio má rozlohu 36 m2, spolu s balkónom je to 50 m2. Na balkóne nájdu hostia aj záhradný nábytok, ktorý im umožní balkón využiť na maximum.

Pozriem

Rodinná izba

Izba až pre 5 osôb
4+1 osôb 1 queen size + 3 Single 34 m2

Táto izba ponúka pohodlné ubytovanie aj pre 5 dospelých osôb, keďže disponuje jednou manželskou posteľou a tromi jednolôžkovými posteľami. Izba je na poschodí v pôvodnej budove. Je vkusne zariadená a jej celková kapacita je až 5 osôb.

Pozriem

Trojlôžková izba s klimatizáciou

Ideálna pre cestovateľov
3 osoby 1 queen size + 1 single 16 m2

Táto izba nepatrí medzi naše najväčšie, avšak ju často vyhľadávajú tí, ktorí chcú kvalitné ubytovanie s klimatizáciou za dostupnú cenu. Izba má rozlohu 14 m2, disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Izba je orientovaná do záhrady.

Pozriem

Apartmánová izba s oddeliteľnou spálňou a balkónom

Priestranný apartmán s výhľadom do záhrady
4+1 osôb 1 queen size + 2 Single 44 m2

Veľký priestranný apartmán s veľkou kúpeľňou a celkovou plochou 40 m2 + 4 m2. Nachádza na na poschodí nášho penziónu v novom objekte otvorenom v roku 2018. Apartmán disponuje vlastným veľkým balkónom a posedením na ploche 4 m2.

Pozriem

Apartmánová izba s oddeliteľnou spáľňou a balkónom

Komfortný apartmán s kráľovským priestorom
4+1 osôb 1 queen size + 2 Single 45 m2

Jedna z najpriestrannejších klimatizovaných apartmánov nášho penziónu s plochou 40m2. Nachádza na na poschodí nášho penziónu v novom objekte otvorenom v roku 2018. Apartmán disponuje vlastným veľkým balkónom a posedením s plochou 5 m2. Izby sú funkčne zariadené s nádychom škandinávskej estetiky.

Pozriem

Rodinná izba GRAND s klimatizáciou

Izba pre veľkú rodinu
4+1 osôb 1 king size + 2 single 34 m2

Aj pre 34 m2 tejto klimatizovanej podkrovnej izby so vzdušným dizajnom je táto voľba jedna z najobľúbenejších našich hostí. Izba je na poschodí v pôvodnej budove. Je vkusne zariadená a jej celková kapacita je s prísteľkou 5 osôb.

Pozriem

Štúdio s terasou

Pohodlie v každom ročnom období
4 osoby 1 queen size + 2 single 45 m2

Komfortné a priestranné štúdio orientované do záhrady s vlastnou veľkou terasou. Samotné štúdio má rozlohu 36 m2, spolu s terasou je to 45 m2. Na terase nájdu hostia aj záhradný nábytok, ktorý im umožní terasu využiť na maximum. Izba sa nachádza na prízemí v novej budove.

Pozriem